איך לוודא שלא נאבד ציוד בהובלה?

על מנת לוודא כי לא תאבדו את הציוד בזמן תהליך העבודה ישנה חשיבות לעבודה מסודרת ומאורגנת. להלן הטיפים החשובים ביותר מפי המומחים של חברת אירית הובלות, החברה המובילה בישראל.

איבוד ציוד בהובלה – ניתן להימנע

אחד הקשיים החמורים ביותר בכל הקשור לביצוע של הובלה הוא כמובן אובדן הציוד. מדובר בעוגמת נפש לא קטנה אשר עלולה לגרום לתחושות לא נעימות, כאשר אין כמעט אדם אשר לא חש זאת. יחד עם זאת, חשוב לחדד בנקודה זו כי עבודה עם חברת הובלות מקצועית אשר מקפידה על סדר יכולה לגרום להורדה משמעותית בסיכוי כי אכן ייאבד ציוד. בנוסף, חשוב לזכור כי באמצעות מספר צעדים ניתן להבטיח כי לא תתרחש סיטואציה של אובדן ציוד:

  • תכנון מראש – השלב הראשון באריזה של הציוד מחייב תכנון מדויק אשר כולל רישום של כל החפצים אשר מצויים ועומדים לעבור לתהליך של הובלה, כאשר ביצוע רשימה כזו מתאפשר באמצעות אפליקציות ייעודיות או באמצעות רישום בתוכנת האקסל, כך שתוכלו לדעת בדיוק מה ארזתם ובאיזה ארגז.
  • סימון ע"י מספרים – על כל ארגז אותו אתם אורזים חשוב מאוד לציין מספר, וזאת על מנת שבסיום ההובלה תוכלו לבדוק אם אכן הארזים אבד, ומה היה מספרו. מדובר בצעד משמעותי ביותר אשר יכול לעזור בצורה מצוינת הן למובילים והם לכם, לצורך בדיקה האם אכן אחד הארגזים נעלם או אבד.
  • סידור ע"פ קטגוריות – בתהליך האריזה חשוב מאוד לסדר את הציוד ע"פ קטגוריות, ולסמן על גבי הקרטון האם מדובר בפריטים שבירים, כך שהמובילים יוכלו לדעת מראש באילו קרטונים להתנהג בעדינות יתר, כמו גם להעביר אותם בהקדם האפשרי אל המשכן החדש – בין אם מדובר במשרד או בדירה.
  • היעזרות בחברה מקצועית – חברת הובלות מקצועית תוכל להעניק להם שירותי אריזה מתקדמים אשר כוללים ארגון וסדר, ובכך להפחית מכם את המעמסה של האריזה. ככל שתוכלו להיעזר יותר בשירות הזה, כך ניתן יהיה להבטיח כי אף ארגז לא ייאבד וזאת לאור העובדה כי הצוות המיומן יבצע בדיקה מעמיקה לפני
  • ביצוע המעבר כי אכן כלל הארזים קיימים, כמו ביצוע ספירה מדוקדקת שלהם בעת הגעתם ליעד.

ארגז ארוז

באמצעות אירית הובלות תוכלו להיות בטוחים כי אף ציוד שלכם לא ייאבד

חברת iritmoving נחשבת מזה שנים רבות לחברה המובילה בענף ההובלות, וזאת לאור ביצוע מאות העברות של ציוד בכל רחבי הארץ בהצלחה יתרה. הצוות המקצועי אשר מועסק בחברה ומורכב מטובי המומחים יעניק לכם מעטפת אישית לכל אורך התהליך אשר כולל אריזה, אחסון והעברה תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר ושמירה על הסדר והארגון, וזאת על מנת שהמעבר יושלם על הצד הטוב ביותר. מעוניינים גם? צרו קשר במספר 050-7618654.

אולי תאהבו גם את