מלחמת החומרה של משטר ישראל במעבדות הסמים איננה נפסקת לדקה, ולכן חשוב לדעת כי במידה ונעצרתם על הפעלה של מעבדת סמים – אתם צפויים לתהליך משפטי סבוך וארוך אשר בגינו ניתן לקבל גם עונשי מאסר וקנסות. להלן כל הפרטים.

המלחמה במעבדות הסמים בישראל

משטרת ישראל משקיעה משאבים אדירים במלחמה בסמים, וזאת על מנת למנוע מישראלים להשתמש כמו גם בכדי למנוע העברת כספים של מיליוני שקלים מדי שנה באופן שחור. למעשה, שוק הסמים בישראל מגלגל מיליארדי שקלים, כאשר רק לאחרונה רעשה המדינה לאחר מבצע מעצרים מקיף ויקר במיוחד במהלכו נעצרו עשרות סוחרי סמים כמו גם בעלי מעבדות אשר סחרו באפליקציית "טלגראס", כאשר ע"פ הערכות של המשטרה היקף הסחר הגיע לסחר של מיליוני שקלים מדי שנה. למעשה, הסוחרים כמו גם בעלי המעבדות הוגדרו כראשי ארגון פשע, מה שמהווה סימן נוסף לכך שמשטרת ישראל כמו גם מערכת המשפט מחמירים בצורה משמעותית בענישה ובראייה המשפטית כלפי בעלי מעבדות, וזאת על מנת להרתיע את הציבור מלהשתמש או לסחור בסמים מסוכנים וקלים.

חומרים מסוכנים

הגברת האכיפה והענישה בנושא סמים

כאמור, לא ניתן להתעלם מן העובדה כי משטרת ישראל מבצעת עשרות פשיטות על בתי עסק כמו גם על דירות אשר נחשדים כמעבדות סמים, כמו גם מפעילה עשרות סוכנים סמויים בכל רחבי הארץ. בתי המשפט בישראל, כפי שמסבירים במשרד עורכי הדין מיסקביץ וטייב אשר מתמחה בתחום הפלילי נוטים לנקוט בענישה קשה ביותר בעבור אלו אשר הכינו סמים, כאשר עונשי המאסר יכולים לנוע בין מספר שנים בכלא כמו גם קנסות של עשרות ומאות אלפי שקלים, כמו גם רישום פלילי אשר יכול להזיק בצורה אנושה לשם הטוב ולפרנסה למשך שארית חייו, ועל כן ישנה חשיבות רבה להתקשרות עם עורך דין סמים.

נעצרת בגין הפעלת מעבדת סמים? צור קשר באופן מיידי עם עורך דין

במידה ונעצרתם בגין הפעלה של מעבדת סמים, הפעולה הראשונה והחשובה ביותר היא התקשרות עם משרד עורכי דין פלילי אשר ייצג אתכם משפטית כמו גם ינחה אתכם כיצד לפעול, וזאת על מנת למנוע את ההפללה שלכם, בעיקר בעבור אלו אשר מעולם לא נתקלו בגורמי אכיפת החוק. משטרת ישראל נוטה להפעיל שיטות חקירה אינטנסיבית מאוד אשר נועדו לחלץ הודאה, ועל כן חשוב מאוד להתקשר בעת המעצר או להתייעץ דרך האתר מרטינדייל, האתר המוביל כיום בתחום הפלילים אשר יעניק לכם ליווי וייצוג משפטי לכל אורך התהליך, כל זאת בהתבסס על ניסיון של שנים רבות בתחום והצלחה חסרת תקדים בתיקים מסוג אלו. לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני כמו גם פרטים נוספים אשר יעזרו לכם לעבור את התהליך, צרו קשר באמצעות המספר 077-804-3235 או באתר https://www.martindale.co.il