חיתוך בטון זו משימה קשה, שדורשת את מירב הדיוק, הסבלנות והמיומנות. התהליך כולו מבולבל עוד יותר כשאתה שוקל את העובדה שלעתים קרובות יש לך רק הזדמנות אחת לניסור, אלא אם כן אתה רוצה להתחיל את התהליך כולו מחדש.

על ידי תרגול טכניקות נכונות של ניסור בטון והתעדכנות בטכנולוגיית המסור העוצמתית והעדכנית ביותר, תהיה בטוח שתגיע לגימור הטוב ביותר האפשרי בכל ניסור. בין אם אתם אנשי מקצוע המחפשים ריענון או אם אתם מתרגלים בעיצוב עשה זאת בעצמך המעוניינים להתחיל את דרכם, אנו כאן כדי לספק טיפים לשיפור יכולות ניסור הבטון שלכם.

 

טיפ #1 – בחירת הציוד הנכון

אמנם עדיין ניתן להשתמש בטכניקות עתיקות לניסור בטון כמו שימוש באזמל ובבסיס, אך אנו ממליצים להשתמש במסור עגול מיוחד לצורך העבודה. מגוון מסורי הכוח הנוכחי העומד לרשות הצרכנים כיום הוא די מדהים ומייצג את החזית הטכנולוגית התעשייתית.

אנו ממליצים לכם לבחון רכישת מסור בטון שתוכנן במיוחד עבור עבודות בנייה כבדות ומקצועיות. גם אם אינך איש מקצוע מיומן, מומלץ בכל זאת להצטייד בציוד המקצוענים בכדי להשיג את התוצאות הרצויות.

 

טיפ #2 – להבי יהלום

להבי יהלום הם חיוניים עבור המסור החשמלי שלך כאשר אתה מעוניין לנסר בטון. להבי היהלום נועדו לחתוך דרך המשטחים הנוקשים והצפופים ביותר האפשריים, מה שהופך עבודה קלה לכל מבנה בטון עליו אתה עובד.

 

טיפ #3 – מה לעשות כשאתה מנסר בטון?

  • התחל בחיתוך משטח יחיד. זה מאפשר לך לסמן את המיקום שבו אתה חותך לאורך, תוך שבירת הקומפקטיות של הבטון ומכאן יקל על החיתוך.
  • בעת החיתוך יש למשוך את הלהב ולתת לו לנוע בחופשיות כל 30 שניות. זה יבטיח שהמסור לא יתחמם יתר על המידה.
  • לבש תמיד ציוד בטיחות מגן בעת ​​ניסור בטון. פיסות פסולת מעופפות עלולות להיות מסוכנות ביותר ולהוביל לפציעה קשה. הקפד תמיד ללבוש משקפי מגן, אוזניות וכפפות.

 

טיפ #4 – מה לא לעשות כשאתה מנסר בטון?

  • לעולם אל תכריח להב לתוך חתך ולעולם לא תפעיל לחץ רב מדי על המסור. כל שעליך לעשות הוא לתת למשקל המסור לבצע את החיתוך בזמן שאתה מנווט אותו.
  • אל תתחיל לחתוך אף פעם בלי שתכננת בראש שלך על פני השטח כיצד העבודה תתבצע. סמן כהלכה באמצעות פיסת גיר היכן ברצונך לחתוך.

 

טיפ #5 – השתמש בשואב אבק מקצועי

להיות מוקף בענן אבק בכל פעם שאתה מנסר בטון זה דבר מסוכן, ולכן חשוב להשתמש בשואב אבק מקצועי שנועד עבור שאיבת אבק של בטון, ולא בשואב אבק ביתי רגיל. ניתן להשתמש בשואב אבק בעל פונקציית שטיפה אך הוא עלול ליצור בעיות אחרות. לכן מומלץ מאוד להיעזר בשואב מקצועי.

לפרטים נוספים בנושא – כנסו לאתר.

בלון דיבור שרשום בו tip