הדרך הכי טובה לבחור רופא היא כמובן להשתמש בהמלצות.

במאמר הבא נציג את רשימת הרופאים המומלצים של חברת "פורום רופאים" ונסביר מתי נכון לפנות אליהם על מנת לקבל חוות דעת מנומקת, מבוססת

ואמינה.

קבלת חוות דעת מרופא היא כלי שבו אפשר להשתמש על מנת להתנהל מול מוסדות המדינה והמשפט. כיום, אפשר להתרשם מרופאים בשלל תחומים באתר כמו זה www.forum-md.co.il וכך להבין את המשמעות של חוות דעת רפואית. לרוב, חוות דעת כזו משמשת להגשת תביעה לאובדן כושר עבודה אבל יכולה לשמש גם במשפט האזרחי והפלילי.

 

ממי כדאי לקבל חוות דעת רפואית?

מאוד חשוב שכל סוג של חוות דעת רפואית תנוסח על ידי בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו. חוות דעת מן הסוג הזה מטבע הדברים תהיה מבוססת, מנומקת ואמינה ולכן יש סיכוי גבוה יותר שהיא תצליח לשכנע את בית המשפט או המוסדות הרלוונטיים.

 

רופאים מומלצים שאפשר לפנות אליהם כדאי לקבל חוות דעת

אדי קומיסרנקו

אדי קומיסרנקו הוא מנהל תחום אקטואריה בחברת "פורום רופאים". כתוצאה מכך, אדי קומיסרנקו מכיר מקרוב את תחום האקטואריה ואף את השיקולים השונים של חברות הביטוח. התייעצות עם אדי קומיסרנקו יכולה להיות דרך מעולה לבחון לעומק את פרטי המקרה ולהחליט כיצד לנהוג.

 

ד"ר אודי פרישמן

ד"ר אודי פרישמן הוא מנהל תחום חוות דעת בתחום ביטוח, סיעוד וחיתום. כפועל יוצא מכך, ד"ר אודי פרישמן מרכז תחת קורת גג אחת את כל השירותים החשובים עבור קהל היעד. התייעצות עם ד"ר אודי פרישמן יכולה להתבצע בשלבים שונים ורצוי לתאם אותה כמה שיותר מוקדם.

 

ד"ר אייל עשור

ד"ר אייל עשור הוא מנהל תחום חוות הדעת בפסיכיאטריה. חוות דעת פסיכיאטרית יכולה לשמש גברים ונשים בטווח רחב של גילאים, היא חייבת להיות מבוססת על כמה שיותר נימוקים ובאמצעות התייעצות עם ד"ר אייל עשור ניתן גם לקבל אותה בזמינות גבוהה.

 

ד"ר דוד אדלמן

ד"ר דוד אדלמן הוא מנהל תחום חוות דעת באונקולוגיה של חברת "פורום רופאים". בגלל התמחות בנושא כל כך רגיש וחשוב, התייעצות עם ד"ר דוד אדלמן היא חלק חשוב מההתנהלות.

 

ד"ר יופי סגל

ד"ר יופי סגל הוא מנהל תחום מעבדות פורנזיות. התייעצות עם ד"ר יופי סגל יכולה לסייע לבסס חוות דעת בשלל תחומים ולעזור לתמוך בטענת התביעה או ההגנה.

 

ד"ר רחל סגל

ד"ר רחל סגל היא מנהלת תחום מעבדות פורנזיות ואפשר לפנות אליה כדי לקבל חוות דעת מנומקת. בנוסף, התייעצות עם ד"ר רחל סגל עוזרת להכיר את התחום גם ברמה המשפטית והטכנית.

 

פרופ' יהודה היס

פרופ' יהודה היס הוא מנהל תחום רפואה משפטית. חוות דעת של פרופ' יהודה היס נכתבת באופן מנומק ובשלל תחומים.

 

ציוד משפטי