חדר שינה הוא מקום בו זוגות מבלים את זמנם יחד בבתים. לכן, בעת עיצוב וקישוט חדר שינה לזוג צעיר, חשוב מאוד לוודא שחדר השינה שלכם לא רק נראה רומנטי, אלא גם יאפשר לכם נוחות שימוש ושינה. למרות שזה אולי נראה משימה קשה למדי ואולי עדיף לשכור מישהו שיעשה זאת עבורנו, למעשה אף אחד אינו יכול לעשות זאת טוב יותר מאשר הזוג שמתכנן להישאר שם יחד.

כל מה שאתה שנדרש מכם על מנת להקים מאין גן עדן עלי אדמות לשניכם זה תשוקה, מסירות וקצת הדרכה.

 

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב חדר שינה מושלם לזוג צעיר

  1. נסו שלא להפריז באביזרים כמו סלסלות, וילונות ונרות. זה יגרום לחדר השינה שלכם להיראות צר ומגביל תנועה.
  2. בחרו את אופי הצבעים של חדר השינה בהסכמה הדדית והעדיפו גוונים בהירים וחמים יותר.
  3. במידה ויש לכם מקום לכך, כדאי לכם להוסיף

זה תמיד רעיון טוב להוסיף כסאות אהבה או ספה קטנה לעיצוב חדר השינה שלכם, ומציעים לכם מקום מפואר ונעים לשבת יחד כדי ליהנות מפטפטים, לצפות בטלוויזיה, לשחק משחקים יחד וכל כך הרבה דברים אחרים כשאתם לא מרגישים כמו לשכב על המיטה

אם יש לכם מקום קטן לחדר השינה בו הצבת עמדת טלוויזיה עצמאית תצרוך מקום נחוץ הרבה, תוכלו גם לשקול מיטות עור עם טלוויזיה, עם מקום אחסון המיועד למסך טלוויזיה (בגדלים שונים) ממש על המדרסים שלהם.

זוגות רבים מעדיפים שלא להעמיס יתר על המידה את המיטה שלהם בשמיכות, כריות ועוד. מומלץ להוסיף מספר כריות נוספות, אך לא יותר מדי. ברוב המקרים, 4 כריות הם די והותר על המיטה.

 

כריות למיטה

 

ריכזנו עבורכם שלוש רעיונות מעניינים לעיצוב חדרי שינה לזוגות צעירים

  1. צבעים כהים המעניקים מגע של דרמה – מגע דרמטי מעט באווירה בחדר השינה שלך הוא תמיד רעיון נהדר. על ידי צביעת הקירות שלכם בצבע שוקולד עשיר החדר יקבל גוון כהה וחושך אך כזה שיקל עליכם בשינה בלילה. ניתן לאזן אותו על ידי הוספה של ריהוט ומצעי מיטה בהירים.
  2. חדר נעים למגע – אם אתם מחפשים רעיונות שלווים לחדרי שינה, נסו מצעי מיטה כחולים או אפור רך. אם אתם רוצים להוסיף יוקרה, אפשר לקנות שטיח רצפה נעים. נוח עבור אלה המעוניינים במגע רך ונעים כשהם עוזבים את המיטה בדרך ליום עמוס.
  3. תאורה רכה – רעיון נוסף לחדר שינה נהדר לזוגות כולל תאורה מרוככת לאפקטים קרירים יותר ודימרים משמשים נהדר לכך. ניתן להשתמש בהם כמעט בכל גופי התאורה, מפנסי תקרה תקורה ועד מנורות שולחן ליד התליונים. שליטה על עוצמת התאורה תאפשר לכם להתאים את כמות האור בחדר לפי הצרכים שלכם.

לסיכום, אף אחד מלבדכם לא יכול להעלות רעיונות טובים יותר לעיצוב חדר השינה. באתר בול עץ https://booletz.co.il  ניתן למצוא השראה, רעיונות וריהוט איכותי ומושלם לחדר השינה החדש שלכם.