חושים לעשות אירוע מיוחד בעבודה? רוצים להדהים את העובדים שלכם עם ערב שונה, אחר וכזה שיגרום להם להתגבש? אם כך, כדאי שתעשו משהו בנידון. מחקרים רבים בתחום מראים שככל שהעובדים שלנו עוברים יותר חוויות מיוחדות ביחד כך הם גם מרגישים מגובשים יותר וכך הם נותנים מעצמם הרבה יותר להצלחת העסק כולו. לכן ברור מדוע גם אתם מעוניינים בכך, כי אם אתם כבר מנהלים עסק, חברה או ארגון, לא הייתם רוצים לעשות הכול כדי להצליח? מצד שני, לקחת את העובדים שלכם שוב לעוד יום פעילות רגיל או לעוד ארוחה זה כבר לא מיוחד ואין ספק שחלק ממה שהעובדים שלכם זקוקים לו זו מקוריות וחוויה אחרת ושונה. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לחשוב על הזמנת שירותיו של אמן חושים, כי למה לא בעצם? אמן החושים יוכל לקחת כל ערב עובדים או ערב צוות כמה צעדים קדימה ואם יש משהו שתוכלו להיות בטוחים לגביו זה שהעובדים שלכם לא יישארו אדישים לבילוי שכזה. רוצים להזמין אמן חושים לאירוע שלכם? לחצו כאן.

מה קורה בהופעה ומה עושה אמן החושים?

אמן חושים הוא אדם שיש לו חושים אחרים, נפלאים והרבה יותר מפותחים לעומת רוב האנשים. בנוסף לכך, הוא גם אדם שיודע כיצד להפיק את הטוב ביותר מהחושים הללו וכיצד להמם את הקהל שעומד מולו. לכן זה בכלל לא משנה אם מדובר על קהל של אנשים מבוגרים, אנשים צעירים יותר, משפחה, חברים או עובדים, כי בכל מקרה האמן יידע להמם את מי שיושב מולו עם הופעה מרגשת במיוחד. במהלך הופעה של אמן חושים ניתן לראות פעילויות מעניינות במיוחד כמו: גניבת מחשבות, ניחוש של מספר או אינספור תרגילים אחרים שאותם עושה האמן אל מול כל הנוכחים. מדובר על חוויה יוצאת דופן ומה שמדהים לראות, זה כיצד אפילו האנשים הציניים שבחבורה בסופו של דבר לא עומדים בעניין ומתלהבים לחלוטין. לכן, אם חשוב לכם לעבור ביחד עם העובדים שלכם חוויה שתשאיר אותם עם פה פעור ואם אתם רוצים שהם לא יפסיקו לדבר על האירוע הקרוב, אמן חושים זו הבחירה הכי טובה שיש.

בילוי לכל אירוע

לא כל אמן חושים יתאים לכם – בחרו היטב את איש המקצוע שלכם!

אם יש משהו שאתם צריכים לדעת על אמני חושים בישראל, זה שיש מספר אנשי מקצוע שעובדים בתחום הזה. משמעות הדברים היא שלא כל איש מקצוע כזה יוכל להתאים לכם ויש לכך כמה סיבות. ראשית, לא כל אמן יגיע לכל מקום שבו אתם נמצאים כי יש אמנים שעובדים רק בערים מסוימות. שנית, יש אנשים שאומנם מציגים את עצמם בתור אמני חושים מובילים אך בסופו של דבר הם לא לגמרי נותנים הופעה מרהיבה או מיוחדת במינה. לכן נשאלת השאלה כיצד נכון יהיה לבחור אמן חושים, כי מה שבטוח זה שלא נרצה לפנות אל אמן שלא יספק את הסחורה. לכן, כאשר אתם מחפשים אמני חושים שונים כדאי יהיה:

חשוב להבין שזה שמישהו יגיע עם חושים נפלאים זה טוב ויפה, אך אם הוא לא יהיה בעל ניסיון עשיר וכריזמה, זה אומר שהוא לא תמיד יתאים לכם. יש משמעות כמובן גם לשאלה כמה תשלמו והאם בסופו של דבר המחיר שגובים מכם מופקע או לא כי לא תמיד מופע יקר יותר יהיה מוצלח ומרגש יותר.